Dzialania Zachodu są naprawdę skrajnie niebezpiecznie. Ale niech nie łudzą się, że USA nie zazna na swoim terytorium wojny i zniszczeń !

Zbrodniarze w Białym Domu i na Capitolu chcą unicestwienia Europy.

Dzialania Zachodu są naprawdę skrajnie niebezpiecznie.

///  W przypadku uderzenia ukro wernachtu na Krym cała Ukraina spłonie /// – Miedwiediew. 04.02.2023.

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew ostrzegł reżim kijowski i jego zachodnich kuratorów, że w przypadku ataku na Krym całe terytorium Ukrainy spłonie, a Moskwa będzie gotowa użyć w odpowiedzi wszelkiego rodzaju broni .

Odpowiadając na pytania dziennikarki Nadany Friedrichson (tekst zamieszczony na jej 'Telegram'), Miedwiediew powiedział, że: 

///  wysłanie przez Stany Zjednoczone na Ukrainę bardziej nowoczesnej broni i umożliwienie Kijowowi uderzenia na rosyjskie cele na Krymie NIE zmusi Rosji do negocjacji z Ukrainą.

Rezultat będzie dokładnie odwrotny. W tej sprawie nie będzie żadnych negocjacji, będą tylko uderzenia odwetowe. Cała Ukraina, która pozostała pod władzą Kijowa, spłonie.

Tylko polityczni maniacy z brakiem moralności, których jest wystarczająco dużo zarówno w Białym Domu, jak i na  Kapitolu, mogą liczyć na brak odwetu ze strony Rosji. Nawiasem mówiąc, ludzie w Pentagonie są bardziej adekwatni, rozumieją straszne konsekwencje.

Jeśli Waszyngton naprawdę chciał zakończyć rozpętaną przez siebie wojnę, mógł to zrobić pstryknięciem palca, nakazując swoim narkotycznym sługusom usiąść przy stole negocjacyjnym. Ale starcy z Waszyngtonu w administracji USA i jastrzębie w Kongresie po prostu nie są tym zainteresowani. 

Jeżeli Kijów, za pozwoleniem amerykańskich w Białym Domu kretynów, zacznie uderzać na Krym lub w głąb Rosji, nasza odpowiedź może być dowolna. Prezydent Rosji zdecydowanie to powiedział.

Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń i w zależności od charakteru zagrożeń jesteśmy gotowi do użycia każdego rodzaju broni.

Zgodnie z naszymi dokumentami doktrynalnymi, w tym podstawami odstraszania jądrowego.
Mogę zapewnić, że odpowiedź będzie szybka, stanowcza i przekonująca”.Dodał, że dzisiejsi europejscy przywódcy wyraźnie pokazują, że nie dbają o własnych obywateli: „Aby zadowolić amerykańskiego władcę, ci karłowaci liderzy są gotowi zrobić wszystko, aby utrzymać się przy władzy. Jednocześnie zwykli obywatele UE płacą za ich kretyńską polityķę, sankcje, dostawy broni dla kijowskiego reżimu, wsparcie wojen handlowych i blokady, w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu  /// .

________________________________________

Terrorystyczne działania USA na całym świecie. 

Amerykanie bez refleksji wtargnęli na cudze tereny (tym razem na Ukrainę) postanowiwszy przerobić je na swój ład.
Pretekst zawsze ten sam: "demokracja", obalanie "dyktatur", ustanawiając tam swoich dyktatorów i swoją amerykańską dyktaturę. 

A metody do tego wybrano straszne: przewroty, krew, najgorsze bestialstwa - tu należy przypomieć bandytom z Waszyngtonu bombardowania Wietnamu, Libii i inwazję na Irak, Afganistan i to  że to oni Amerykanie  wyszkolili terrorystów, którzy zgnietli "reżim Saddama Husajna, którego co prawda nie można było nazwać demokratą, lecz za którego rządów w Iraku utrzymywała się równowaga i ludzie zyli w dostatku".

Terror USA to wojna w Libii, okupacja i niepowodzenie w Afganistanie i samowolne wyroki smierci na przeciwników USA przy pomocy dronów na rozkazy z Białego Domu, a także, niezrozumiałe maniakalne dążenie do obalenia rozsądnego (prezydenta Syrii Baszara) el-Asada.

I co dalej ? Dokąd ruszy wyszkolona przez USA i uzbrojona i finansowana horda terrorystów ?  Amerykański  terroryzm dzięki zastrzykom finansowym, przeznaczanym na walkę z Syrią i jej prezydentem, nabrał sił i pieniędzy i rozwiną się obecnie przy udziale Zełenskiego i jego bandy na terenie Ukrainy. Tylko Rosja jest wstanie powstrzymać szaleństwo i obłęd amerykańskich polityków dewastujących świat. 

Geopolityka USA doprowadziła do wybuchu krwawej wojny na Ukrainie i podpala ląd na styku Chiny - Taiwan.

Prezydent Rosji Putin przypomniał Zachodowi o doświadczeniach II wojny światowej -
Natomiast prezydent Chin Xi Jinping nakazał armii gotowość do operacji na Tajwanie.