Mimo faktów ukazujacych sprawców celowo sprowokowanej wojny, jak widać Zachód w postaci USA i Unii Europejskiej wybrał opcję - kłamstwo i na tej podstawie dokonuje anihilacji Ukrainy i UE.


Mimo faktów, jak widać Zachód w postaci Unii Europejskiej wybrał opcję - Kłamstwo.Ukraina. Za sprawą USA i NATO - trwa proces prowadzący do całkowitej destrukcji. Anihilacji tzw Ukrainy.

Bezczelność kreatury potomka nazizmu w propagowaniu kłamstw i wojny na Ukrainie ma za cel likwidację ludności Ukrainy. Wspierane przez Zachód ukraińskie urojenia doprowadzą nie Rosję do upadku a właśnie Ukrainę i Europę do samozniszczenia.

Rosja walczy w słusznej sprawie, w obronie wartości i sprawiedliwości oraz odzyskania swoich ziem utraconych na rzecz wrogów Rosji. Twór Ukraina powstał za sprawą dyktatorów w porewolucyjnej Rosji kosztem Polski Rosji Wegier. 


Brednie PRO-banderowskiej kreatury potomka nazizmu. Ursula von der Leyen.                                                                   Banda trojga.

Na foto:
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen,  pionek klaun Zełenski i przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel na szczycie Unii Europejskiej w Brukseli: - Udowodnili, że życie ludności na Ukrainie dla nich nie ma kompletnie żadnej wartości.  Tym samym stan dobrobytu mieszkańców Unii Europejskiej jest dla nich także całkowicie nie ważny. Dla nich i im podobnych liczy się tylko wykorzystanie Ukraińców jako narzędzi i jako mięsa armatniego nawet kosztem milionów zabitych i całkowicie leżących w gruzach zniszczonych ukraińskich miast. Te cyniczne potwory potrzebują Ukraińców jako taranu przeciwko Rosji w celu dalszej ekspansji NATO i zniszczenia narodów w Rosji, tak by następnie Zachód mógł bez ograniczeń  grabić wszelkie bogactwa naturalne Rosji a pozostałą przy życiu ludność wykorzystać jako swoich niewolników.


Atlantyckie PROnazistowskie i PRObanderowskie elity szukają nowych argumentów, by przekonać otumanionych Europejczyków, że „ z nazistami Ukraina to Europa”, więc nie mają dla ludności na Ukrainie  litości. Szefowa paneuropejskiego rządu potomek nazisty Ursula von der Leyen, przemawiając w Parlamencie Europejskim, przerobiła nawet narodowe motto „Independent”, deklarując: „Niech żyje Europa! Chwala Ukrainie !”. 

Chociaż w Starym Świecie (w Europie) jest wielu, którzy są pewni, że bezpieczeństwo, zdrowie i dobrobyt ich co raz bardziej jest zagrożone i wręcz przeciwnie, zmniejsza się wraz z gloryfikacją Ukrainy. 

Mimo to ten fakt nie powstrzymuje frau Leyen by popierać wojnę po stronie kijowskiej junty a wręcz przeciwnie, mimo wiedzy, że na Ukrainie wychwalają hitlera i że w reżimowej ukraińskiej armii obowiazuje  nazistowska ideologia i symbolika.

Według potomka nazizmu v.d. Leyen:
„Ukraina to naród określony nie tylko swoją historią i dziedzictwem. To naród określony swoimi marzeniami, a Europa jest jednym z tych marzeń. Tak więc, drodzy posłowie (Parlamentu Europejskiego), uszanujmy te marzenia, broniąc Ukrainy tak długo, jak trzeba, aby pewnego pięknego dnia przedstawiciele narodu ukraińskiego zajęli swoje miejsce w tej właśnie sali”. 


Ta kreatura bredzi o tym, że na tej sali któregoś pięknego dnia zasiadać mają "przedstawiciele narodu ukraińskiego" czyż nie jest to szczyt ℹ goebelsowskiej propagandy kłamstwa ℹ !!!.

Ona by mogła być wiarygodna to powinna wyraźnie powiedzieć, że dla niej naród ukraiński  są to  ➖ banderowcy i syjonistyczni żydzi ➖, którzy pod względem bestialstwa,  ludobójstwa i zbrodni wojennych niczym nie różnią się od nazistowskich Niemców. 


Tu w tej sytuacji narody w Europie powinny jednak zapytać swojego premiera czy prezydenta:
Dokąd prowadzą te nazistowskie marzenia pod sztandarem SS i hakenkreutz i tej banderowskiej czarno-czerwonej szmaty ?.  A nawet: Do czego prowadzi podążanie za czyimś zbrodniczym urojeniem tzw banderowskim marzeniem ?


Oczywiście w Europie są też ludzie, którzy naprawdę chcą widzieć Ukrainę jako swoją część ale część z tych ludzi nie ma żadnego pojęcia, że na Ukrainie od czasu krwawego przewrotu w 2014 roku,  rządzi ↔ bandycki zbrodniczy reżim i nic nie wiedzą o spalonych młodych ludziach w Odessie i o wojnie trwającej od 8 lat z winy banderowskiego reżimu i o ponad 15 tysiącach  zamordowanych przez kijowski reżim mieszkańców w DONBASIE i o zbrodniach nazistowskich ugrupowań Azov w Mariupolu, czy Ajdar  Charkowie, o zbrodniach kijowskiej junty w Chersonie i w  Buczy pod Kijowem i w innych regionach Ukrainy ↔ (ponieważ na tak zwanym wolnym Zachodzie jest haniebna cenzura, całkowita blokada niezależnych mediów ↔ i nie ma żadnej możliwości dyskusji z ludzmi, którzy mówią prawdę i uczciwie opisują fakty ukazując zbrodnie ludobójstwa i gwałtu  ukrainskiej armii, którą tak bez granicznie na wszelkie sposoby wspiera kolektywny  Zachód na czele z Bidenem, v,d. Leyer i innymi we krwi Słowian umoczonymi liderami Unii Europejskiej bezwzględnymi kreaturami popierającymi zbrodniczy nazizm i zbrodniarzy na Ukrainie.  


Dziennikarze którzy ujawniają prawdę o zbrodniczej działalności junty kijowskiej i jej armii popełniającej zbrodnie wojenne są w swoich ojczyznach represjonowani i zwalniani a nawet skazywani na więzienia.

Mieszkańcy Unii Europejskiej  są oszukiwani od czasu krwawego przewrotu 2013/2014 na Ukrainie przez ich własne rządy i media i nie znają faktów o panujących na terenie Ukrainy rządach terroru, o zbrodni w Odessie i o ludobójstwach ukraińskiego reżimu w Donbasie) ↔ dlatego ci okłamywani mieszkancy Europy przez własne władze w swoich europejskich państwach bezmyślnie zgadzają się, że w tym celu trzeba najpierw pokonać Rosję.
Ale wciąż nie można powiedzieć, że to narody w Europie inicjują proces „przyjęcia" Ukrainy do grona UE.


Nie, ponieważ jest to pomysł żydo-anglosaski, żydo-atlantycki, zrealizowany między innymi rękami żydo-euro-usa'atlantów. Te wredne anglosaskie bandziory po raz kolejny każą Europejczykom opłakiwać cierpienia kolejnego miłującego wolność narodu, „męczonego” przez Rosjan i wmawiają nam, że musimy zaakceptować "marzenie tego żydowskiego (ale niby ukraińskiego narodu)" jako własne, europejskie. 

Ale przyjmując „tzw ukraiński sen” za europejski, mieszkańcy w Europie (w Unii) będą musieli zaakceptować wszystko, co jest zawarte w tym nazistowskim marzeniu, urojonym śnie !!!
I nie chodzi tu nawet o radykalny nacjonalizm, który jest kategorycznie niezgodny ze standardami, chociaż wiemy, że w Europie znajdą się zawsze tacy, którzy będą innym wmawiać, że to nie takie groźne i by przymknąć oko, że na Ukrainie panuje gloryfikacja hitleryzmu, nazizmu, banderyzmu. 


W tym urojeniu - wiele ważniejsze jest coś innego – to co „kijowscy syjonistyczni-nazistowcy marzyciele” oferują Europie i w co fanatycznie wierzą.  Bo ich nienawiść i fanatyzm i chęć zniszczenia Rosji może zakończyć się unicestwieniem Europy.  Ale dla psychopatycznych bestialców ten fakt nie ma znaczenia.

Oni wierzą w swoich psychopatycznych łbach nie tylko w wielkość swojego fikcyjnego narodu (fabularyzowanego, ponieważ w ciągu 30 lat a szczególnie od 2014 roku wyprali doszczętnie jak się okazuje sporej części mózgi i część narodu rosyjskiego zamieniła się w „nierosyjskich Ukraińców”, a nawet w rusofobów), ale co najgorsze, że wierzą w swoją urojoną  wielką misję. Misję zniszczenia Rosji i to nie samodzielnie, tylko naturalnie wspólnie z Europą no i na czele z USA.

Oto na przykład ostatnie wypowiedzi banderowskiego degenerata z MSZ UPADLINY (Ukrainy) Dmitrija Kuleby w lokalnej telewizji:

„Jeśli wcześniej Rosja jako imperium decydowała o losie Ukrainy. To teraz Ukraina jako część Europy zadecyduje o losie Imperium Rosyjskiego". "W rzeczywistości 300 lat historii wywrócimy do góry nogami. Teraz to będzie zależało od Francuzów, Niemców i Ukraińców co z Rosją i teraz to my musimy zdecydować, co z nią dalej zrobić".

Nieważne, co podkreślał Kuleba: to jego osobisty punkt widzenia.  Chociaż tego rodzaju brednie słyszy się też wśród oficjalnych wypowiedzi. Takie oświadczenia o potrzebie wyeliminowania „rosyjskiego zagrożenia” poprzez „dekolonizację Rosji” nie raz padały nie tylko z banderowskiego Kijowa, ale także w stolicach na  kolektywnym Zachodzie, w tym ze strony "polskiego" reżimu czy probanderowskich polityków i mediach.

Więc to nie są tylko psychopatyczne  fantazje Kuleby - to świadome stanowisko, które może zmusić Rosję do udarzeń prewncyjnych, odwetowych a tym samym winni będą ci wszyscy którzy głoszą tego rodzaju antyrosyjskie stanowiska nawołując do unicestwienia Rosji. 

Proszę zauważyć, że to ten sam „ukraiński sen”, który potomek nazizmu von der Leyen sugeruje Europie.

To psychopatycznie marzenie o dekonstrukcji Rosji opiera się na micie odrębnego narodu ukraińskiego, który był częścią Europy, dopóki XVII-wieczni Rosjanie nie wyrwali fikcyjnej Ukrainy z łona Europy.
Następnie te banderowskie urojenia wmawiają całemu światu, że ten właśnie "naród ukraiński" stworzył całe imperium rosyjskie dla Moskali. Ale teraz wiatr historii się zmienił. I to "Ukraińcy" wraz z Europejczykami będą decydować o losie Rosji: albo ją podzielą, albo unicestwią, rozwalą, albo podporządkują wpływom europejskim. Ale w każdym razie najpierw musi banderwehrmacht wraz z Europą pod wodzą USA, Rosję pokonać.

Idioci pod tzw flagą czyli po prostu pod czarno-czerwoną szmatą znowu bredzą.
Że Ukraina rozpatrzy petycję o zmianę nazwy Rosji na Moskwę.

Ten „mit ukraiński” jest absolutnie antyhistoryczny, ale już mocno zadomowił się w umysłach znacznej części mieszkańców bander-landu. Co więcej, najbardziej przebiegli kłamcy, oszuści i manipulatorzy idą dalej i po prostu nazywają Ukrainę „spadkobiercą Rusi”, a upadlińców Ukraińców „prawdziwymi Rosjanami”, anulując w ten sposób zarówno Rosjan, jak i Rosję. Wtedy wszystko okazuje się jeszcze wspanialsze: „prawdziwi Rosjanie” i „prawdziwa Rosja” niecierpliwie proszą łaskę o Europę i teraz błagają o ochronę przed najazdem dzikiej hordy ze Wschodu czyli spadkobierców Czyngis-chana, którzy przywłaszczyli sobie rosyjskie imię i ruskie ziemie. 

Wiec trzeba pokonać tę samozwańczą Federację Rosyjską i odebrać jej wszystko, co stworzyła wspólna praca Europejczyków i „prawdziwych Rosjan”, czyli banderowców - u-kraińców.

Jak widać wszystko jest możliwe na tym świecie w którym żydo-anglosaskie kreatury wszędzie  ingerują.  Więc te największe oszołomy są sprawcami krwawego przewrotu na Ukrainie własnie przy pomocy USA i żydo-amerykańskich 5 miliardów dolarów zainwestowanych w bandycki krwawy Majdan i obalenie demokratycznie wybranej władzy. To oni tworzą na poczekaniu fałszywą historię w której zwyrodniały parchaty szatan jest dla nich ich bogiem. A z ordynarnych kłamstw tworzą dla całego świata banderowską  "prawdę" !!!. Głoszoną przez wszyskie im podległe media.

Lekcja.
To co od momrntu rozpadu ZSRR w Europie się dzieje, to właśnie jest próba dla Europy – z tzw "upa-dlińskiego chorego snu"  i nie ma w tym nic niespodziewanego. Samo z nicości się to nie wzięło, początek można by było odnaleźć w czasach istnienia cesatstwa Austro-Węgier.

Ukraińcy-banderowcy "Mankurtowie", czyli są to ludzie, którzy porzucili swoją historię, swój naród, swoją cywilizację by służyć jak niewolnicy obcym panom, nienawidzą tych, których się wyrzekli.

A jeśli Europejczycy podzielą się swoim marzeniem z mankurtami, to będą musieli iść z nimi do końca i staną się także posłusznym bydłem, niewolnikami elity żydo-anglosaskiej dla której życie niewolników nie ma żadnej wartości i każdy opór jest likwidowany w sposób bezwzględny, po przez terror, tortury, ludobójstwo i anihilację narodów.  

Ten krwawy przewrót na Ukrainie był przeprowadzony przy pomocy Waszyngtonu, Londynu, Berlina, Brukseli i Warszawy.

Bezpiśrednia ingerencja USA na Ukrainie. 5 miliardów amerykańskich dolarów dla neo nazistów i neo banderowców w celu obalenia konstytucyjnej władzy na Ukrainie i uczynienia z Ukrainy ANTYROSYJSKIEJ bazy dla AMERYKAŃSKIEGO IMPERIALIZMU przeciwko Rosji.    

FILM ,   
KRWAWY MAJDAN FINSNSOWANY PRZEZ USA !!!

https://gloria.tv/post/PJpQXLTcfMnj61fD2gmQu3gT2#35 
UWAGATen film ukazuje - Krwawy Majdan opłacony przez USA !!!
https://gloria.tv/post/PJpQXLTcfMnj61fD2gmQu3gT2#35
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ingerencja USA i Unii Europejskiej i udział w krwawym zamachu stanu na Ukrainie. 
LINK ➖  FILM  ➖  KRWAWY MAJDAN - USA !!!


* Mankurt zapominał kim jest, skąd pochodzi, jak się nazywa. Był zupełnie bezwolny i ślepo wykonywał polecenia swojego pana. 

Dziś panem i żywicielem ukrox reżimu i ukro wehrmachtu  jest USA i NATO. 
Wyhodowali sobie swojego nazistowskiego frankensteina tylko niech się nie zdziwią jak ten potwór obróci się kiedyś przeciwko im samym i zada śmiertelny cios swojemu stwórcy USA i NATO.

Tak jak to zrobił swego czasu  Bin Laden ze swoją bandycką bestią uderzając w USA i w Europie ... ! .

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰