Czy warto UMIERAĆ ZA REŻIM NAZISTÓW I BANDEROWCÓW  ?  CZY JEST SENS BY UMIERAĆ ZA USA i INTERESY BANDEROWSKO-NAZISTOWSKIEJ UKRAINY  ?


UMIERAĆ ZA REŻIM NAZISTÓW I BANDEROWCÓW  ?  DLACZEGO  ? 

UMIERAĆ ZA  USA i INTERESY BANDEROWSKO-NAZISTOWSKIEJ UKRAINY  DLA PRZYJEMNOŚCI KRWAWEGO HEGEMONA  USA  ?  DLA  KOGO  ? W JAKIM CELU  ?

Przecież wszyscy widzimy,  że ten banderowski nienawistny reżim nie ma nic wspólnego z żadną  demokracją i wolnością i stanowi ze strony oligarchicznych barbarzyńców okrutne zło  !!! 

Po szturmie, masakra na pozycjach Sił Zbrojnych Ukrainy:


Obrońcy banderowskiego i syjonistycznego-nazistowskiego wroga po szturmie.

Cmentarze pełne żołnierskich ofiar w imię tyranii reżimu, banderowskiej junty kijowskiej i amerykanskich kuratorów,  zleceniodawców i sponsorów wojny przeciwko Rosji. 


__________________________________________Zniszczona twierdza Sił Zbrojnych Ukrainy została pokazana przez rosyjskie wojsko po ataku na pozycje  banderowskiego wroga.


Każdy metr kwadratowy jest dosłownie pokryty zakrwawionymi, a nawet całkowicie zakrytymi ciałami ukraińskich bojowników. Pod kominiarkami twarze tych, którzy poszli na wojnę, posłuszni wezwaniu  zbrodniczej junty żyda Zełenskiego i amerykańskich zleceniodawców krwawej wojny, zastygły na zawsze w śmiertelnym grymasie.

UWAGA  !!!  Wideo +18 !!!  Kliknij na tekst,  Tragiczne dzieło ... 
Śmierć w okopach +18 Tragiczne dzieło wojny w imię interesów nazi-syjonistycznej banderowskiej junty i amerykańskich zleceniodawców

Tak dla tych wojowników wojna się skończyła. Zginęli w interesie obcych zza oceanu,  USA !
____________________________________________________

Rosyjska armia przeprowadza potężny atak na Awdijewkę przy wsparciu lotnictwa.

Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne niszczą - Siły Zbrojne Ukrainy uderzeniami najnowszych bomb laserowo kierowanych. Lotnictwo FR niszczy  Siły Zbrojne Ukrainy w Awdijiwce: bazy i magazyny wroga zostały trafione najnowszymi kierowanymi bombami, używając do tego ciężkich bomb do niszczenia bunkrów kontynuuje  metodyczne niszczenie celów zidentyfikowanych przez rozpoznanie w kierunku Awdiejewki.
Przy pomocy broni laserowej kierowanej trafiono kilka punktów tymczasowego rozmieszczenia i magazynów Sił Zbrojnych Ukrainy.

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej podało: że podczas ataków „Południowej” grupy wojsk, lotnictwa i artylerii, zostało zniszczonych ponad 210 ukro-bojowników, bojowe wozy piechoty, 4 bojowe wozy opancerzone, 7 pojazdów, haubica USA M777 i samobieżne amerykańskie działo M109 Paladin oraz inne działa samobieżne jak Goździk, Tulipan są niszczone codziennie, MLRS „Smercz” i haubica D-30. W dzielnicach Osady Tonenkoe i Avdiivka w DRL siły zbrojne FR zniszczyły składy amunicji 53. i 110. brygady zmechanizowanej Sił Zbrojnych Ukrainy. 

Co ciekawe, że coraz częściej sami Amerykanie głoszą klęskę kijowskiego reżimu i  jego armii.  
Były doradca Pentagonu ogłosił śmierć Ukrainy jako państwa.


Ukraina już upadła jako państwo, powiedział pułkownik Douglas McGregor, były doradca szefa Pentagonu, na swoim blogu na YouTube.

„Moim zdaniem Ukraina jako państwo narodowe jest już martwa. Czterdzieści procent miast i infrastruktury zostało zniszczonych. Cała jej baza przemysłowa, wszystko, co miało realną cenę na Ukrainie, stało się częścią Rosji. Są to tradycyjnie regiony, w których mieszkają Rosjanie ”- powiedział były wojskowy.

McGregor mówi, że miliony ludzi opuściły kraj w ciągu roku, a populacja zmniejszyła się z 38 milionów do około 18-22.

Natomiast w lutym 2023  były oficer wywiadu US Marine Corps Scott Ritter przewidział kapitulację Sił Zbrojnych Ukrainy do października tego roku. Zdaniem Scott Rittera do połowy lata Ukraina przestanie otrzymywać zachodnią amunicję, a jesienią Kijów zostanie pokonany.

Ale według Noctis Draven.

"Ukraina to dopiero początek. Armia USA ma jeszcze gorszy plan". 
"Zachód nie zatrzyma się na konflikcie z Rosją na Ukrainie", powiedział amerykański weteran Noctis Draven.
„Konflikt między Rosją a Ukrainą się nie skończy. Oczywiste jest, że Zachód świadomie inwestował ogromne miliardowe kwoty, zbroił i dostarcza broń na Ukrainę by zniszczy najpierw władze w Rosji a następnie Rosję". 

"Tylko głupiec pomyślałby, że Zachód pogodzi się z porażką na Ukrainie i zajmie się swoimi sprawami. Nie popełnijcie błędu, podejmowane są dalsze jeszcze gorsze kroki” – napisał na Twitterze.


Jego zdaniem w niedalekiej przyszłości świat z nostalgią i miłością będzie wspominał obecne „straszne” dni.

Draven powiedział wcześniej, że Stany Zjednoczone przygotowują atak fałszywej flagi aby obwiniać Rosję i wciągnąć ją do totalnej wojny. Weteran zaapelował, aby nie siedzieć z założonymi rękami i nie ograniczać się do politycznych dyskusji, ale zacząć otwierać oczy na to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Zachodu.

Teraz sekretarz obrony USA „zachwycił” banderowców tym, że statek transportowy z amerykańskim sprzętem wojennym przybył do greckiego portu, by broń z Grecji dostarczać na Ukrainę.

Naturalnie nasuwają się bez końca pytania. Może są błędne, bo nie znam całej zaplanowanej strategii.
Ale zadam je chociaż wiem, że nikt z czytelników nie ma także tej głęboko idącej strategicznej wiedzy.

Dlaczego mimo tych faktów jak ciągły napływ coraz to bardziej nowoczesnej zachodniej broni, Rosja całkowicie zaprzestała niszczenia dostaw broni tuż przy granicy z Polską,  Rumunią, Słowacją ?
Dlaczego nie niszczy systemu łączności dowodzenia sił zbrojnych kijowskiego reżimu ?. By w ten sposób przyspieszyć klęskę ukrowermachtu.  

A to pytanie tym razem tylko do Polaków.  Czy warto jest poświęcać swoje życie w obronie obcych, w obronie  zwolenników banderowskiej ideologii ?, która na równi nienawidzi Polaków,  Rosjan,  Węgrów i inne narody. 
____________________________________________________

Polacy.
Pamiętajcie,  że to USA JEST PARIASEM  !!!. który niszczy obce narody i państwa takie jak Korea, Wietnam, Libia, Irak, Afganistan , Jugosławia,  Ukraina. (USA chciało też zniszczyć Białoruś i Kazachstan) a także chce zniszczyć naszą Polskę wykorzystując nas Polaków w wojnie po stronie amerykańskich interesów i syjonistycznego-nazistowskiego banderowskiego reżimu junty kijowskiej  przeciwko Rosji. 

Warto to przemyśleć,  czy jest sens i czy warto ginąć w imieniu ograniczenia swobód i terroru który jest dziełem banderowców,  syjonistów i nazistów  !!!  To zło reprezentują Stany Zjednoczone, junta na Ukrainie i w Polsce polskojęzyczne kreatury nie dbające o interesy nas Polaków o nasze bezpieczeństwo o naszą wolność.