Ja zwracam się do Szanownego Pana Ryszarda Opara właściciela Neon24 z prośbą o przywrócenie obecności blogera Jarka Ruszkiewicza. 

Ten apel jest zarazem prośbą do Szanownego Pana Ryszarda Opara właściciela Neon24.

Szanowny Panie Ryszardzie Opara od miesięcy brakuje mi i wielu blogerom Pana Jarka Ruszkiewicza. 

Ja zwracam się do Szanownego Pana z serdeczną prośbą o przywrócenie obecności blogera Jarka Ruszkiewicza.


Pamiętam, że gdy zaistniała ostatnia nagonka na blogera Pana Ruszkiewicza to w trakcie wymiany zdań Szanowny Pan Ryszard zagroził zasłużonemu na Neonie 24 blogerowi, że go usunie. To zdanie było zapewne bardzo bolesne dla Pana Jarka Ruszkiewicza i przez to opuścił Neon24 i zapewne sam nie czuje się tu mile widziany przez tą uwagę Szanowego Pana Ryszarda.  

Ja natomiast uważam, że dla Neon24 brak Pana Jarka Ruszkiewicza i jego tu artykułów i komentarzy jest ogromną stratą dla Pana portalu Neon24.  Artykuł umieszczane przez blogera Pana Jarka Ruszkiewicza miały dużą poczytność i zawierały istotne informacje dotyczące obecnych wydarzeń w Polsce i na świecie.  

Moje przeświadczenie bazuje nie tylko na mojej wlasnej opinii ale i na wielu innych blogerach, którzy juz jakiś czas temu także chcieli by Pan Roszkiewicz powrócił i był razem z nami, dlatego i ja popieram apel i prośbę o powrót Pana Jarka Ruszkiewicza na Neon24 . 


Dlatego proszę Szanowego Pana jako właściciela Neon24 by Szanowny Pan Ryszard Opara w swoim i w moim i w naszym imieniu w paru serdecznych słowach poprosił o powrót Pana Jarka Ruszkiewicza przecież od samego początku zasłużonego blogera dla Neonu, tak po prostu poprosił o powrót i aktywny udział we wspólnym dziele obrony interesów Polski i nas Polaków.


Serdecznie pozdrawiam Szanowego Pana Ryszarda i dziękuję za pomoc w tej ważnej sprawie.

Monaco. 
P.s.           Proszę Szanowego Pana o przyjacielską zgodę między Panami. 
__________________________________________________________

P.s. Uwaga.
Zwracam
się z prośbą, do tych wrogów, którzy tylko czekają by móc się tu wyżyć i atakować ad persnam, by w tej sprawie nie umieszczali pod tym postem żadnych złośliwych komentarzy.  Ponieważ nie chcę by mój ten dla mnie ważny apel był wykorzystywany do personalnych ataków tak by zakłócić sens i treść tego przesłania do właściciela NEon 24 Szanowego Pana Ryszarda Opara. 

Jeżeli mimo to, ukażą się tu agresywne złośliwe  ataki ad personam to będę zmuszony je usuwać by nie pozwolić awanturnikom, wrogom na obrażanie blogerów i komentatorów na moim blogu.

Ten post jest skierowany tylko do właściciela Neon24 !!!.
__________________________________________