POLSKA i WYBORY ??? - 15 października 2023 !!!  Listy wyborcze są i co dalej ?. Mamy podskakiwać z radości i vivato wznosić lub skakać z mostu do Wisły by utopić się ze smutku ??? !!!


POLSKA i WYBORY ???. Wybory między kim i czym ???  - 15 października 2023 !!! Sejm - ale czy napewno POLSKI ? .  CIEMNO TO WIDZĘ !!!  

Ukraincy są wszędzie za kierownicą w autobusie, tramwaju, za ladą w sklepie, obsługa w barach i restauracjach,  obsługa w zakładach usługowych, na poczcie, na ulicach jest ich więcej niż Polaków są dosłownie wszędzie a we Wrocławiu w dzisiejszym wydaniu  gazety ' Wroclaw.pl jest na stronie 18 artykuł cały po ukraińsku o ukraińskich policjantach pod tytułem : "ukraińka w policji - projekt integracji dla żinok"   
itd........... . 

Zadaję pytanie co to za słowo /  źinok  / ?,  Czy jest tu już polin ? ukropolin ? Gdzie my Polacy w końcu u licha żyjemy  ? 
15. 10 . 2023 wybory do czego ? i kogo ?  . Do sejmu ? czy do kne-ukro-wierhownej rady ??? !!!

Więc jedno dno bo obojętnie czy rządzi w Polsce PIS - KO - PO !!!
 
Listy wyborcze są i co dalej ?.  Mamy przecież jasny wybór między dżumą a cholerą ! 

Publiczne polskojęzyczne media zwłaszczone przez PiS a tym samym przez rząd ganią 24h na dobę polskojęzyczną  "opozycję" czyli szubrawców i straszą, że gdy szubrawcy z opozycji wygrają to Polaków spotka tragiczny los. 

Tak zwane opozycyje polskojęzyczne media w których prym wiedzie PO KO  ganią 24h na dobę polskojęzyczny rząd czyli polskojęzycznych  szubrawców i straszą, że gdy polskojęzyczni szubrawcy wygrają to Polaków spotka tragiczny los.

Afery. 

TYCH LUDZI WYBIORĄ POLACY - ale czy NIE mają wyboru ???. 

https://m.youtube.com/watch?v=Kn7Az3iCsYk

  Afery PIS.
PiS rodzina na swoim ... !
https://oko.press/rodzina-pis-na-swoim-brat-cioteczny-prezesa-partner-siostry-premiera-ziec-senatora-pracuja-na-panstwowym

100 afer PIS'u

http://100aferpis.pl
  Afery PO.
http://www.grzechy-platformy.org

http://www.grzechy-platformy.org/upolitycznienie-spolek

______________________________________________________________________________________________&_______________________________ 

Czas by przestać zachwycać się jednymi czy drugimi pseudo Polakami - PIS _ PO-KO !!!
Bo okropnie śmierdzą ANTY-POLSKOŚCIĄ i zatruwają w Polsce atmosferę szkodząc nam pod każdym względem.

Te partie polityczne z przystawkami są z tego samego antypolskiego korzenia i pnia. Nawiązały sojusz z ukraińskimi rezunami karmiąc ich za nasze pieniądze i popierając w bandyckiej wojnie przeciwko ludność nie akceptującej banderowskiej zarazy. 

Te partie zniszczyły polski przemysł, myśl techniczną, rozkradły majątek narodowy. A dla nazistowskiej Ukrainy przekazują setki miliardów złotych i uzbrojenia. Te ogromne pieniądze należą się nam Polakom na zwiększenie wynagrodzenia i poprawę naszej jakości życia,  Ceny w sklepach zachodnie a zarobki ciągle poniżej ludzkiej godności. 

Te partie będąc u władzy zastosowały przywileje dla Ukraińców i dzielą się lukratywnymi stanowiskami między sobą i rodzinką i kolesiami, robiąc prywatę kosztem polskiego podatnika.
Czas najwyższy by ślepi odzyskali wzrok a Polacy głównie rozum.
Niestety znając mentalność większości ludzi podatnych na obiecanki cacanki a głupiemu radość, właśnie ze strony politycznych szubrawców stosujących propagandowe manipulacje, muszę być realistą i stwierdzić, że po wyborach ponownie zabrzmi : Uwaga,  POLACY NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO  bo jesteście sami sobie winni, że rządzą wami polskojęzyczni szubrawcy. 

No cóż w Polsce, na horyzoncie nie widać polskiego Orbana ani Fico, ani Łukaszenko a tym bardziej Putina właśnie takich którzy na pierwszym miejscu zadbali o swoje ojczyzny. Niestety nie ma takiego Polaka który by jasno i wyraźnie zadbał o sprawy Polski i Polaków.
Jak widać to polskojęzycznych szubrawców w Polsce mamy pod dostatkiem tylko gdzie szukać ze świecą dbajacego o Polskę Polaka ??? Gdzie szukać Polaka który powie NIE ukraińskiej bandero-nazistowskiej juncie i miliardy złotych przeznaczy na poprawę bytu Polaków w Polsce ?!. 

Rosja, Białoruś, Węgry, Słowacja,,,  tak te kraje mają patriotów i znalazły ich u siebie. A my ?

Nie oszukujmy się, wszystko wskazauje na to, że dokonując 15.10.2023 wyboru, Polacy znowu bez namysłu oddadzą Polskę w brudne łapy polskojęzycznym szubrawcom !!!Mamy przecież w Polsce - wybór między dżumą a cholerą, więc ... !

Każdy ma wybór,  więc niech się dobrze zastanowi i użyje własnego rozumu i doświadczenia niczym dokona wyboru  !!!