Żydowskie konsekwencje izraelskiego bombardowania Strefy Gazy to barbarzyńskie ludobójstwo. Nie będzie eskalacji konfliktu palestyńsko-izraelskiego, a Gaza zostanie zrównana z ziemią.

                                         
                                       PALESTYŃCZYCY SKAZANI NA BIOLOGICZNĄ ZAGŁADĘ !!!


Żydowskie ludobójstwo na ogromną skalę i to pod osłoną USA wraz z wasalami w UE !!!

Wszystko wskazuje, że nie będzie eskalacji konfliktu palestyńsko-izraelskiego, a Gaza za przyzwoleniem USA, Zachodu i państw arabskich obojetnych na los milionów Palestyńczyków zostanie całkowicie zrównana z ziemią. 


Żydowskie konsekwencje izraelskiego bombardowania Strefy Gazy to barbarzyńskie ludobójstwo.

Kraje arabskie i Iran nie uchronią Strefy Gazy przed zniszczeniem i nie będzie trzeciej wojny światowej z powodu ludobójstwa Palestyńczyków. Po pewnym czasie wszystko się uspokoi. 

— Izrael uderza w Liban. Czy to oznacza, że ​​Hezbollah zostanie wciągnięty w konflikt po stronie libańskiej ?
Kraje arabskie doskonale widzą, jak z ziemią zrównana jest Gaza, a w wyniku tej krwawej barbarzyńskiej ludobójczej zbrodni na narodzie Palestyny giną tysiącami kobiety, mężczyźni, dzieci po prostu bezbronni  cywile. 

Czy jakiekolwiek kraje arabskie zdecydują się przyłączyć do działań wojennych po stronie palestyńskiej ? Czy w ten sposób rozpocznie się trzecia wojna światowa, czy też wszystko zakończy się bezkarnym ze strony syjonistycznych zwyrodniałych żydów masowym ludobójstwem ludu Palestyny ?

A same kraje arabskie będą działać w taki sposób, że poza ubolewaniem i grozeniem palcem nie narażą się na wojnę z Izraelem z udziałem USA po stronie żydów.

Jedyny ale osamotniony przeciwnik Izraela to Hezbollah. 
Jeśli chodzi o południe Libanu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Hezbollah zostanie wciągnięty w konflikt lub Izrael może uderzyć w niego zapobiegawczo, aby uniknąć powtórzenia się sytuacji z Gazą, kiedy szejk Nasrallah przyzna, że ​​uderzenie jest dla niego korzystne niespodziewanie w konkretnym momencie.

Najprawdopodobniej dojdzie tam do konfliktu. Widziałem konsekwencje drugiej wojny w Libanie. Potem doszło do remisu; teraz Izrael podejmie krwawą próbę zniszczenia infrastruktury Hezbollahu. Libańczycy będą szczęśliwi, bo to Hezbollah i przywódcy szyiccy są przyczyną upadku władzy w Libanie.

 Więc ze strony Libańczyków nie spodziewajmy się pomocy dla Palestyńczyków

Syria również mogłaby interweniować. Ale nie sama – prezydent Bashar al-Assad ma wiele innych problemów ze wspieranymi przez  USA bandami, nie ma czasu dla wojny z Izraelem mimo, że żydzi regularnie bombarduja infrastrukturę w Syrii i mordują Syryjczyków . 

Konflikt na Wzgórzach Golan mogą także rozpocząć grupy irańskie oraz bojownicy ugrupowań proirańskich. Być może na Zachodnim Brzegu wybuchnie powstanie, ale jest tam mniej broni i istnieje Autonomia Palestyńska, która nie jest zainteresowana wzmacnianiem Hamasu. 

Oznacza to, że gdyby te luźne ugrupowania chwyciły za broń to w najgorszym przypadku dla Izraela będzie wojna na czterech frontach: w Strefie Gazy, Libanie, granicy z Syrią i na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Szansa, że ​​Hamas otrzyma wsparcie z Libanu irański Hezbollah, ruch bojowy liczący dziesiątki tysięcy bojowników solidaryzujących się z Hamasem, również nie jest duża. Nie będą chętni do udziału w konflikcie – Uczestnictwo oznaczałoby również zbyt duże zaangażowanie Iranu. Iran nie może już wtedy mówić, że nie ma z tym nic wspólnego.

Jednak gdyby te różne formacje udzieliły wsparcia dla Hamasu.

To wszystko to wiązałoby się z wielkimi kosztami dla zmobilizowanej izraelskiej armii i społeczeństwa.

Ale tak jak wyżej wspomniałem nie zostaną teraz utworzone żadne koalicje przeciwko Izraelowi. Tak, kraje arabskie będą mówić różne rzeczy w gniewie, ubolewać, grozić i na tym pozostanie. 

Ale jedno jest pewne, że im dłużej ze strony żydów ludobójstwo Palestyńczyków  się przeciąga, tym gorszy będzie obraz, który jak dotąd przynajmniej wśród krajów Unii Europejskiej jest korzystny dla Izraela, a nawet wśród Arabów, którzy już widzieli podobną organizację – „Państwo Islamskie”*, które podczas swojego bytu i krwawego burzliwego istnienia zdołało wywołać falę siejącą śmierć i zniszczenie wśród krajów arabskich.

Wiec kraje arabskie narobią trochę hałasu, ale nic się nie stanie. Nie będzie trzeciej wojny światowej, będzie zwycięstwo syjonistycznego zbrodniczego Izraela, za wielką cenę biologicznej likwidacji narodu Palestyny.

Tak nisko upadli żydzi  !!!➖➖➖ The Israeli government embarrasses Hitler ➖➖➖

Zbrodnie żydowskie zawstydzaja Hitlera bo są jeszcze bardziej barbarzyńskie gdy bloki mieszkalne wieżowce  są wraz z ludnością cywilną, kobietami i dziećmi zamieniane w stertę gruzów. Ta syjonistyczna  żydowska junta wciągu kilku dni zamordowała już ponad 3000 ludzi w tym ponad 1000 dzieci i spowodowała już ponad 10000 rannych. 

Jednak.
Cokolwiek teraz zrobi Izrael, Hamas nie zniknie: Ideologia i wola walki z żydowskim okupantem pozostanie żywa.


Izraelski minister obrony zbroniarz ludobójca powiedział „Walczymy ze złymi ludźmi i tak się zachowujemy” w odpowiedzi na zakrojony na szeroką skalę atak Hamasu. Pytanie co to oznacza. W każdym razie całkowite wykorzenienie Hamasu jest niemożliwe, bo nikt nie może tego zrobić. 

Na papierze Izrael ma przewagę nad Hamasem. Ale Hamas nie zniknie bez względu na to, co zrobi Izrael. Ruch można zmiażdżyć głównie poprzez eliminację przywódców, takich jak * Al-Kaida i IS” – Na przykład sprawca ataków na Amerykanów  (nota bene wychodowany przeciwko ZSRR przez USA) Osama bin Laden zginął w Pakistanie w 2011 r., ale * Al-Kaida nadal istniała. Stają się mniej dominujący i aktywni, ale nie zniknęli.

Na przykład idee Al-Kaidy wśród redykalnych islamistów nie zniknęły. To samo będzie z Hamasem – Z militarnego punktu widzenia Izrael jest w stanie podbić Gazę, chociaż może to zająć tygodnie lub miesiące. Ale to nigdy nie zadziała całkowicie, pod ziemią zawsze będą aktywni bojownicy walczący ze zwyrodniałym okupantem. W Tel Aviv muszą zadać sobie pytanie, czy tego chcą.

Izrael powołał 300 000 rezerwistów.

W armii izraelskiej odbywa się obowiązkowa służba wojskowa. Każdy młody mężczyzna i każda młoda kobieta musi służyć, a potem pozostać rezerwistą –. W Izraelu pozostajesz rezerwistą do 49. roku życia. W rezultacie Izrael jest w stanie bardzo szybko wystawić armię. Stało się to również widoczne w ostatnich dniach: Izrael powołał 300 000 rezerwistów, aby podjęli działania przeciwko Hamasowi.

Liczebność armii izraelskiej jest zatem zapewniona, ale jej jakość jest wątpliwa. W rzeczywistości są to cywile w garniturach. Inaczej jest w przypadku Hamasu. Po pierwsze, Hamas jest znacznie mniejszy od armii izraelskiej, choć dokładne liczby nie są znane. Do ataku, który miał miejsce w ostatni weekend, wysłano około 1500 ludzi. Pytanie brzmi, ilu bojowników pozostało ? ?

Hamas nie jest formalną siłą zbrojną. 

Jeśli chodzi o siłę powietrzną, Izrael i Hamas ogromnie się różnią. Siły powietrzne są w rzeczywistości najsilniejszą bronią Izraela – Z drugiej strony Hamas, nie ma sił powietrznych.

Czy będzie ofensywa lądowa ?

Tymczasem ludzie w dalszym ciągu spekulują na temat możliwej izraelskiej ofensywy lądowej. Bo choć według ekspertów całkowite zniszczenie Hamasu jest niemożliwe, Izrael pragnie zemsty. Wiąże się z tym kilka zagrożeń. Na przykład Hamas wziął co najmniej 150 Izraelczyków jako zakładników, których życie będzie zagrożone, jeśli Izrael zdecyduje się rozpocząć ofensywę lądową.

Ponadto ofensywa naziemna może spowodować wiele ofiar po stronie izraelskiej. Ataki w środowisku miejskim są zawsze na niekorzyść atakującego. Obrońca może ukryć się w budynkach, atakujący musi przejść przez ulicę – Co więcej, ofensywa lądowa Izraela może drogo kosztować kraj na arenie międzynarodowej. Izrael stara się dążyć do zbliżenia z arabskimi państwami Zatoki Perskiej. Kraje te niby stoją po stronie Palestyńczyków w konflikcie izraelsko-palestyńskim.

Izrael ma nadzieję, że będzie silniejszy w konflikcie dzięki sojuszowi na przykład z Arabią Saudyjską, a Arabia Saudyjska z kolei ma nadzieję na poszukiwanie zbliżenia ze Stanami Zjednoczonymi za pośrednictwem Izraela. Jednak ludność takich krajów jak Arabia Saudyjska nie cieszy się na zbliżenie Arabii Saudyjskiej z USA. A akcja na dużą skalę przeciwko Palestynie ponownie postawiłaby pod znakiem zapytania ten wysiłek.

W Europie pro żydowskiej.

Nie zbyt krytycznie odnoszą się do Izraela, jeśli chodzi o traktowanie Palestyńczyków. Wsparcie ze strony polityków i w mediach dla żydów już istnieje. Podczas gdy wszędzie wywieszane są izraelskie flagi, jednak  świat zachodni może się odwrócić, jeśli Izrael posunie się za daleko, tylko czy wówczas już nie będzie za późno  ??? !!!Moralność Kalego ! 

Gdyby Rosja tak brutalnie i barbarzyńsko niszczyła całe miasta na Ukrainie to prezydenta Putina i całą Rosję okrzyknięto by zbrodniarzami a zachodnie parchate polityczne ryje w Waszyngtonie, Brukselii, Londynie i w Warszawie darły by się 24 h przez wszystkie dni w roku !  Tak wyglądają na Zachodzie pod dyktaturą USA te prożydowskie i pro banderowców zakłamane obłudne hipokryzyjne parchate polityczne i medialne ryje !  Żydom wszelkie bestialskie zbrodnie popełnione na Palestyńczykach i w Syrii i w Libanie uchodzą całkowicie bezkarnie tak jak bezczelność w ignorowaniu i łamaniu rezolucji potępiających izraelską okupację ziem Palestyny .

*Organizacja terrorystyczna. 


Jaki z tego wniosek  ?  
Tu na podstawie faktów niech każdy sam wyciągnie sobie swój własny wniosek.