Świat islamski to wszystko widzi i się organizuje. Za ciągłe od wielu lat bezkarne bombardowania Gazy, Libanu, Syrii tym razem żydowskie zbrodnie nie pozostaną bez odpowiedzi.


Ile to już dni po inwazji Hamasu na Izrael. 

Ile to już czasu gdy izrael masowo morduje Palestyńczyków w strefie Gazy i Arabów w Libanie i Syrii. 


Przegląd tego co obecnie już wiemy.
7 października Hamas przełamał kolczaste płoty i betonowe mury największego obozu koncentracyjnego na świecie w 26 różnych miejscach za pomocą buldożerów i bomb i mógł bez przeszkód wejść do południowego Izraela.

Od tego czasu zalewa nas niewyobrażalna ilość pro-izraelskiej propagandy.

Oczywiście nie wiem wszystkiego i nie da się wszystkiego wiedzieć, prześledzić i przeczytać, bo napływ info  jest ogromny więc na pewno poniższe informacje nie będą kompletne. Ale jest to podsumowanie tego, co do tej pory można było zauważyć. 

Zacznijmy od początku.

W styczniu 2023 r. Netanjahu wygłosił szowinistyczne rasistowskie przemówienie, w którym stwierdził, że Izrael jest państwem wyłącznie żydowskim. Co to oznacza, każdy może się domyślić.

W styczniu 2023 r. Netanjahu podkreślił: „Naród żydowski ma wyłączne i niepodważalne prawo do wszystkich terytoriów Ziemi Izraela”. –.
W marcu podczas przemówienia przed Narodami Zjednoczonymi Netanjahu pokazał mapę pokazującą wymazaną z powierzchni ziemi Gazę i Zachodni Brzeg.

W zeszłym miesiącu, 22 września, podczas przemówienia w ONZ Netanjahu machał mapą Izraela obejmującą Zachodni Brzeg i Strefę Gazy w Izraelu.
Nad mapą widniał napis: „Nowy Bliski Wschód”.
Od końca września kilku amerykańskich członków Kongresu kupuje udziały u producentach broni. Poniższy przykład nie jest jedyny i może oczywiście być zbiegiem okoliczności lub mogą istnieć inne przyczyny lub wcześniejsza wiedza. Ale jest to zauważalne. Kongresmeni amerykańscy są znani z wykorzystywania informacji poufnych, tym sposobem oni osiągając lepsze wyniki niż najlepsi inwestorzy giełdowi. Jeśli chcesz się wzbogacić, musisz kupować akcje, które kupuje zawsze pijana Nancy Pelosi...

Trzy dni (niektórzy mówią, że dziesięć) przed inwazją Hamasu Izrael został poinformowany przez Egipt o głównych planach Hamasu, a Stany Zjednoczone to potwierdziły.

Według wielu Izrael ma najlepsze służby szpiegowskie i wywiadowcze i widzieliśmy wiele zeznań byłych członków IDF, którzy wyrazili całkowite niedowierzanie, że Izrael nie byłby tego świadomy.

W zeszłym tygodniu Netanjahu nakazał nawet armii izraelskiej nie interweniować przez siedem godzin podczas ataku Hamasu na Izrael.

Żyjący naoczny świadek „masakry” podczas festiwalu „rave” zeznał, że siły izraelskie strzelały do ​​własnych cywilów. „IDF wyeliminowało wszystkich, łącznie z zakładnikami. Doszło do bardzo ciężkiego ognia krzyżowego.”

Z tweeta jasno wynika, że ​​impreza została przeniesiona w pobliżu Gazy, tuż za izraelską bazą, a droga ucieczki dla festiwalowych gości została zamknięta przez Izraelczyków.

Bojownicy nie mieli możliwości wiedzieć, że doszło do tego ataku.
Oznacza to, że musimy poważnie wątpić w deklarowaną przez Izrael liczbę ofiar cywilnych z rąk Hamasu.
 
Nie kwestionuję, że Hamas nie spowodował ofiary wśród ludności cywilnej. Twierdzę, że istnieją uzasadnione wątpliwości co do tej liczby oraz że Izrael niepotrzebnie zwiększył liczbę ofiar, nie pozwalając armii na interwencję przez siedem godzin oraz poprzez krzyżowy ogień podczas festiwalu.

Więcej izraelskich twierdzeń okazało się mniej niż wiarygodnych, jeśli nie całkowitymi kłamstwami. 
Wedlug Palestyńczyków, nie ścięto żadnych 40 dzieci. A Niemka, o której pierwszego dnia zrobiło się głośno, okazało się, że nie została rozebrana do naga, że nie była zgwałcona i nie została zamordowana. Hamas zabrał ją do szpitala. Być może po tym, jak została trafiona izraelskim krzyżowym ogniem.
Izraelska fałszywa flaga.
Izraelczycy są mistrzami fałszywych flag. 
Najbardziej godne uwagi to prawdopodobnie wydarzenia z 11 września, mające na celu zniszczenie „siedmiu krajów” generała Wesleya Clarke’a, oraz afera Lavona, która sprowokowała wojnę z Egiptem.
Innym przykładem jest Patria;
25 listopada 1940 r. łódź „Patria” przewożąca żydowskich uchodźców z nazistowskiej Europy eksplodowała i zatonęła u wybrzeży Palestyny, zabijając 252 osoby.

Syjonistyczna „Haganah” [armia] twierdziła, że ​​pasażerowie wysadzili statek w stylu Masady w proteście przeciwko brytyjskiej odmowie zezwolenia im na lądowanie. Wiele lat później Hagana przyznała, że ​​zamiast pozwolić pasażerom wylądować, wysadzili statek ze względu na jego wartość propagandową.
Mentalność Izraelczyków:
Zabić własnych ludzi jest konieczne dla dobra ogółu.
Mam poświęcić kilku, aby ocalić wielu” – powiedział Moshe Sharett, były premier Izraela, podczas nabożeństwa żałobnego w Patrze w 1958 roku.
Izraelczycy, przed niczym się nie cofną by po trupach osiągnąć swój cel.
Izraelskie:  "11.09. 2023".  false flag. 
Wiemy, że Hamas został stworzony przez Izrael, aby rozbić jedność i udaremnić Autonomię Palestyńską. Tak jak ISIS zostało założone przez USA / Izrael w próżnej nadziei na usunięcie Assada.

Nie sądzę, że Izrael współpracował z Hamasem przy tworzeniu izraelskiego "11 września" lub żydowskiego "Pearl Harbor", oni już dawno stracili kontrolę nad organizacją, którą stworzyli.

Być może izraelski wywiad nie był takim ignorantem, jak nam mówiono, i nie spodziewał się, że atak Hamasu tylko trochę pogorszy sytuację.

Być może dlatego armii nie pozwolono na interwencję przez siedem godzin i dlaczego w ostatniej chwili festiwal rave został przeniesiony w miejsce tuż obok Gazy, a droga ucieczki została zamknięta, pozostawiając uciekających uczestników festiwalu w krzyżowym ogniu ?.

Ideą mogłoby być uczynienie celów Izraela akceptowalnymi na arenie międzynarodowej. I w pierwszych dniach nastąpił także wybuch międzynarodowej solidarności z Izraelem, podobnie jak po 11 września z USA, które wykorzystały to do ataku na całą serię wrogich Izraelowi krajów, których nie można było nawet w najmniejszym stopniu podejrzewać o jakiekolwiek zaangażowanie w to co było zaplanowane na11.09.
Z powodu ludobójczego działania Izraela w Gazie i ponieważ wiele kłamstw propagandowych zostało szybko zdemaskowanych, Izrael szybko stracił początkowe poparcie.
Cele Izraela. A z jakim rasistowskim systemem Izrael ma wspólnego ? To chba dla każdego jest jasne.

To apartheid !!!, rasizm !!!, nazizm  !!!
 

Państwo wyłącznie żydowskie, tylko dla Żydów, o czym świadczą szowinistyczne syjonistyczne głoszenia zbrodniarza  Netanjahu.  W tym celu konieczne jest wydalenie wszystkich Palestyńczyków. Netanjahu z pewnością nie jest jedyną osobą, która powiedziała to na głos.

Kilka dni temu były minister spraw zagranicznych Izraela Danny Ayalon przedstawił plan czystek etnicznych w Gazie: „Wyślemy ich wsztstkich na pustynię” – powiedział.

A wczoraj obecny minister spraw zagranicznych Izraela powtórzył to ponownie.

Biorąc pod uwagę wszystkie oświadczenia i działania, nie ma wątpliwości, że Izrael celowo eskalował atak Hamasu, dodając dawkę propagandowych kłamstw, aby mieć pretekst do wymordowania ludności Palestyny i czystek etnicznych w Gazie i to według Netanjahu  raz na zawsze.
To nie koniec.
Okno, w którym można było dostrzec trwającą od kilkudziesięciu lat obsesję Netanjahu na punkcie zniszczenia Iranu, szybko się zamyka. Dla Izraela teraz albo nigdy. Wpływy niegdyś potężnego patrona, Stanów Zjednoczonych, kurczą się z każdą zbrodnią ze strony Żydów a akceptacja Iranu na arenie międzynarodowej proporcjonalnie wzrasta. Iran udowodnił, że jest niezbędnym partnerem dla Rosji i stał się  członkiem BRICS. Znaczące jest również to, że Chiny, niekwestionowana nowa potęga światowa, w sposób jednoznaczny potępiła działania Izraela.

Izrael prosi swojego amerykańskiego chłopca na posyłki Bidena, którego ponad połowa rządu składa się z etnicznych Żydów, aby zebrał największą amerykańską flotę na całym Bliskim Wschodzie. 

Żydzi chcą militarnego wsparcia od Amerykanów i znacznie więcej, niż jest to konieczne, aby zamienić Gazę w krater o głębokości 100 metrów, a to wskazuje na znacznie większe plany niż tylko czystki etniczne w Gazie.


Świat islamski to wszystko widzi i się organizuje. 
Za ciągłe wielu lat bezkarne bombardowania Gazy, Libanu, Syrii tym razem nie pozostanie bez odpowiedzi. 


Nadejdzie czas, że Ameryka i jej żydowski pan przeżyją brutalne przebudzenie.
Żadne zbrodnicze państwa a napewno ich reżimy jak w USA i w Izraelu nie będą trwać wiecznie.m