Izrael w ciągu trzech tygodni ataków na ludność Palestyny zamordował już ponad 2000 palestińskich dzieci. Morduje nie tylko ludność Gazy ale i Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu Jordanu.Żydowskie zbrodnie nie mogą pozostać bez kary dla sprawców. Izrael stosuje metody nazistowskich Niemiec.

Ile dzieci zginęło w Palestynie?

Od początku konfliktu między Izraelem a Palestyną w Strefie Gazy zginęło ponad 2300 dzieci. Poinformował o tym Oddział Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF). „W ciągu ostatnich 18 dni Strefa Gazy była świadkiem niszczycielskich strat wśród palestyńskich dzieci. Według doniesień zginęło 2360 dzieci, a 5364 zostało rannych” – podała fundacja... .

Czy tego rodzaju izraelskie zbrodnie wojenne przeciwko ludzkości są niewidoczne dla oczu i uszu i sumienia międzynarodowego trybunału karnego do spraw ludobójstwa w Hadze  ??? !!!.  Czy żydów nie dotyczy obowiązujące prawo międzynarodowe ustanowione po 2 WŚ dotyczące ścigania zbrodniarzy wojennych do których przypisany jest Netanjahu i jego kryminalna syjonistyczna banda !!!

Zresztą do tych nietykalnych zbrodniarzy zalicza się banderowska junta na Ukrainie z Zełenskim na czele.

Wyciek izraelskiego planu wypędzenia Palestyńczyków z Gazy na pustynię Synaju.
Zbrodnicze działania Izraela są widoczne gołym okiem. 
A do tego syjonistyczne bestialstwo. 
Prezydent Egiptu Al-Sisi rozmieszcza 4. dywizję pancerną. Ale co z tego ?

Sytuacja na Bliskim Wschodzie i w Afryce jest w bardzo krytycznym momencie, jak ogłosił rzecznik Ahmed Fahmy, prezydent Egiptu Abdel Fattah Al-Sisi przeprowadza inspekcję 4 Dywizji Pancernej i 3 Armii w Suezie.

Al-Sisi przeprowadził inspekcję samolotów bojowych, czołgów i innego sprzętu wojskowego na Półwyspie Synaj, na zachodnim krańcu Półwyspu Synaj, około 215 km od granicy Egiptu ze Strefą Gazy.

Czy powtórzy się wojna Egiptu z Izraelem z 1973 roku ?.

Słowa prezydenta Egiptu są dyplomatyczne więc nie dają jasnej odpowiedzi na nurtujące pytania. 

Oliwy do ognia dolał tajny izraelski dokument Ministra Informacji tego kraju, który – niewiadomo w jaki sposób – przedostał się do izraelskich mediów.

Dokument analizuje trzy alternatywy, ale alternatywą „która przyniesie dla żydów pozytywne i strategiczne długoterminowe rezultaty” jest przymusowe przeniesienie Palestyńczyków z Gazy na Synaj, wzywając jednocześnie do utworzenia strefy buforowej w Egipcie !

Podczas swojej obecności w Suezie al-Sisi podkreślił, że rolą wojska jest zabezpieczenie granic Egiptu i dlatego w świetle faktów musimy „rozsądnie wykorzystywać nasze możliwości”, podkreślając jednocześnie potrzebę dyplomatycznego rozwiązania problemu kwestii palestyńskiej.

„Kiedy dysponuje się tego rodzaju władzą, bardzo ważne jest, aby używać jej mądrze, mądrze i dojrzale, a nie przesadzać i nie tworzyć złudzeń co do swojej mocy” – stwierdził  Sisi, odnosząc się do wewnętrznych wezwań w Egipcie do przyłączenia się do konfliktu w celu pomocy Palestynczykom.

„W każdym razie, stwierdził, Egipt posiada znaczny potencjał militarny, który mógłby wykorzystać jedynie mądrze i w samoobronie.

Powiedział, że Egipt odegrał już rolę w deeskalacji kryzysu i znalezieniu rozwiązania dyplomatycznego, negocjując w sprawie dostarczenia pomocy humanitarnej dla Gazy i uwolnienia zakładników, wzywając jednocześnie do zawieszenia broni.Naciśnij poniżej na LinkPrezydent Egiptu :

LINK - Prezyden Egiptu  ⛔

Egyptian President Abdel Fattah Al-Sisi visited the 4th Armored Division in Suez, near the Sinai Peninsula. 

                             Egipt kontra Izrael: Ale czy ... .  
Wypędzenie Palestyńczyków na Synaj będzie powodem wojny ?

Izraelskie media ujawniły: Tajny plan wypędzenia Palestyńczyków na pustynię Synaju !
Izraelska gazeta Calcalist ujawniła tajny plan przymusowego przeniesienia Palestyńczyków na Synaj.
Z publikacji wynika, że ​​Minister Informacji Gila Gamliel w tajnym dokumencie, który wyciekł, chce  „przymusowy transfer” Palestyńczyków na Synaj po zakończeniu wojny w Strefie Gazy.
Dokument opatrzony jest logo Ministerstwa Informacji i służy do wewnętrznych dyskusji pomiędzy ministerstwami.

O rewelacji dziennik finansowy poinformował we wtorek i według dziennika zawiera trzy propozycje ministra na okres powojenny, a głównym rozwiązaniem „prowadzącym do pozytywnych i strategicznych rezultatów w dłuższej perspektywie” jest przymusowy transfer mieszkańców Gazy na egipską pustynię Synaj .

Żydowski zwyrodniały okupant, zaleca:

Utworzenie strefy kontrolnej o szerokości kilku kilometrów w Egipcie, na południe od granicy z Izraelem, tak aby po przymusowym wygnaniu mieszkańcy Gazy nie mogli wrócić. -Krok obejmuje trzy fazy: założenie "miast" namiotowych na Synaju, na południowy zachód od Strefy Gazy, utworzenie korytarzy mających na celu docelowo budowę "miast" na Synaju Północnym.

Mając za ochroniarza i patrona Żydów w Waszyngtonie w Bialym Domu.
Tak sobie to żydowskie syjonistyczne zbrodnicze bandyckie władze w Izraelu uknuły.


Mało tego, żądają by jak największa liczba innych krajów przyjęła wysiedleńców palestyńskich ze Strefy Gazy, i tu wskazują, że takimi krajami są Kanada i niektóre kraje europejskie, takie jak Grecja i Hiszpania, oraz kraje Afryki Północnej.

Ale po ujawnieniu tego żydowskiego barbarzynstwa.

ℹ Egipt i Jordania ℹ grożą Izraelowi powtórką wojny Jom Kippur, jeśli kraj ten będzie kontynuował czystki etniczne w Strefie Gazy i podejmie próbę wypędzenia 2,3 miliona Palestyńczyków na Półwysep Synaj.

Wcześniej zarówno były wiceminister spraw zagranicznych Izraela Danny Ayalon, jak i obecny minister spraw zagranicznych Izraela Eli Cohen omawiali aneksję części Gazy i przymusowego przeniesienie Palestyńczyków na Synaj .

LINK-naciśnij na tekst: Zbrodnicze plany Izraela wypędzenia Palestyńczyków ze Strefy Gazy na pustynię Synaj. Tu poniżej.⛔ 

Zbrodnicze plany Izraela wypędzenia Palestyńczyków ze Strefy Gazy na pustynię Synaj.

„Wyślemy ich na pustynię” – były minister spraw zagranicznych Izraela Danny Ayalon przedstawia plan czystek etnicznych w Gazie. „Po zakończeniu tej wojny Hamas nie tylko nie będzie już w Gazie, ale terytorium Gazy również zostanie zmniejszone” – powiedział izraelski minister spraw zagranicznych.

Reakcja Jordanii. 

Minister spraw zagranicznych Jordanii odpowiedział: „Jakakolwiek próba izraelskiego wypędzenia Palestyńczyków siłą oznacza wojnę dla Jordanii”. Jest to godne uwagi, ponieważ Jordania jest jednym z państw arabskich położonych najbliżej Izraela od czasu normalizacji stosunków w 1994 r.

Wojna Jom Kippur, czyli czwarta wojna arabsko-izraelska, która miała miejsce w październiku 1973 r., była ostatnią z serii wojen arabsko-izraelskich i była toczona od 6 do 26 października 1973 r. przez koalicję państw arabskich pod przewodnictwem Egiptu i Syrii przeciwko Izraelowi. Izrael przegrał i musiał oddać Egiptowi okupowany przez żydów Synaj.

Prezydent Egiptu Al-Sisi: Takie żydowskie plany wciągają Egipt w wojnę z Izraelem !Abdel Fattah al-Sisi ostrzegł, że jego kraj zostanie wciągnięty w wojnę z Izraelem, jeśli Palestyńczycy zostaną wypędzeni ze Strefy Gazy do Egiptu i obwinia armię izraelską za blokadę humanitarnego przejścia granicznego w Rafah.

Izrael żąda od Egiptu, aby okaleczył się terytorialnie, tworząc przestrzeń dla założenia przyszłego państwa palestyńskiego na pustyni Synaju. I to jest dla Egiptu wystarczający powód do wojny w regionie.

Reakcja Al-Sisi: Żydzi wyślijcie Palestyńczyków na pustynię Negew w Izraelu !

Prezydent Egiptu Abdel Fattah Al-Sisi wyraził dziś swój sprzeciw wobec krążących w ostatnich godzinach scenariuszy dotyczących przymusowej relokacji mieszkańców Gazy na pustynię Synaj w wyniku wojny w Izraelu.

W szczególności podczas konferencji prasowej, którą zorganizował z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem, podkreślił, że miliony Egipcjan odrzucą przymusowy exodus Palestyńczyków na Synaj, dodając, że takie posunięcie zamieni półwysep w bazę ataków na Izrael.

Strefa Gazy graniczy z Egiptem od południa, obszarem będącym częścią Półwyspu Synaj.

„To, co dzieje się teraz w Gazie, jest próbą zmuszenia ludności cywilnej do szukania schronienia i emigracji do Egiptu, tego nie należy akceptować” – powiedział prezydent Egiptu Abdel Fattah Al-Sisi.

Strefa Gazy jest faktycznie pod kontrolą Izraela i Palestyńczycy mogliby zamiast tego przenieść się na izraelską pustynię Negew, „do czasu rozprawienia się z bojownikami” – powiedział Sisi.

„Egipt odrzuca wszelkie próby rozwiązania kwestii palestyńskiej środkami militarnymi lub poprzez przymusowe wypędzenie Palestyńczyków z ich ziem kosztem krajów regionu” – powiedział.
Słowa prezydenta Egiptu są dyplomatyczne więc nie dają jasnej odpowiedzi na nurtujące pytania. 
Dlatego po tych powściągliwych słowach prezydenta Egiptu Al-Sisi można wysnuć wniosek, że poza grożeniem palcem egipska armia nie kiwnie palcem w obronie ludności Palestyny znajdującej się w śmiertelnym niebezpieczeństwie biologicznej zagłady stosowanej przez izraelskie ludobójcze syjonistyczne siły okupacyjne !  A może się mylę ? może ruszy Egipt sumienie i mając tak ogromną armię uratuje Palestyńczyków przez syjonistycznymi żydowskim ludobójcami ? ! ? .
Gdy Izrael rozpocznie lądową ofensywę w Gazie. Może to zmienić obecną powściągliwość innych państw na Bliskim Wschodzie. Przecież jest widoczne, że Pentagon jest w trakcie transportu kilkunastu systemów przeciwlotniczych, które mają chronić amerykańskich bandytów z USArmy w Jordanii, Syrii, Iraku, Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej przed atakiem ze strony obrońców Palestyńczyków.

Breaking : Iran has bombed the US Army Base in Iraq with Ballistic Missiles #PalestineWar #.


                  Czy pomoc dla Palestyńczyków może nadejść całkowicie z innego kierunku ?.

Jak dlugo jeszcze świat będzie przypatrywać się bezczynnie zbrodniczym działaniom żydowskiego syjonistycznego zbrodniczego reżimu w Izraelu który od ponad 55 lat okupując obce ziemie popełnia zbrodnie wojenne przeciwko ludzkości, ludobójstwo Palestyńczyków ! ? . 
Gwałci wszelkie rezolucje ONZ  i w swoich zbrodniczych metodach niczym nie różni się od nazistowskich Niemiec.