Różni eksperci amerykańscy – obecni i byli – mówią teraz otwarcie o końcu Zełenskiego, który raczej nie będzie dla zbrodniarza miły.


Co raz częściej w USA słychać głosy krytyki pod adresem Zełenskiego. Ten cmentarz na Ukrainie jak i dziesiątki innych wojennych cmentarzy to dzieło zbrodniczego reżimu na Ukrainie Zełenskiego i Bidena oraz amerykańskich sponsorów wojny przeciwko Rosji !!!.

Wojna jest przegrana – Zełenski zniknie. Biden USA i Biały Dom poniósł porażkę.

Dla Zełenskiego wszystko się skończy – generałowie i SBU wkrótce go obalą.

Różni eksperci amerykańscy – obecni i byli – mówią teraz otwarcie o końcu Zełenskiego, który raczej nie będzie dla zbrodniarza miły. 

Śmierć bliskiego współpracownika Załużnego pokazuje, że wojsko i służby bezpieczeństwa zniszczonej i zdewastowanej przez Zełenskiego Ukrainy już przygotowują sytuację następcy, – podaje Warnews247.

Nadszedł czas,  że kryminalisci z banderowskiej junty zaczęli wysadzać się w powietrze granatami.

Kirill Budanow może spiskować przeciwko - Zełenskiemu. 
Szef ukrobander wywiadu Cyryl Budanow stanowi realne zagrożenie dla Zełenskiego. Mógłby przeciwko Zełenskiemu, przewodzić spiskowi wojskowemu mającym na celu zawarcie układu z Rosją, o tym powiedział były zastępca sekretarza obrony USA Stephen Bryan.

„Jeśli istnieje realne zagrożenie dla Zełenskiego, to pochodzi ono ze strony Cyryla Budanowa oraz możliwego  spisku i sojuszu między nim a ukraińskimi generałami” – mówił Stephen Bryan, który postrzega Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony U-krainy i SBU jako kluczowe elementy likwidacji Zełenskiego. 

Według Stephena Bryana spiskowcy mogą zmusić Zełenskiego do rozpoczęcia negocjacji pokojowych z Rosją lub po likwidacji zastąpić go innym "prezydentem". 

Obecny rozwój wydarzeń zwiastuje najgorsze dla Zełenskiego i dla resztek U-krainy. Żołnierze na polu bitwy już to wiedzą.

"Zełenskiego nie będzie na Ukrainie w 2024 r. – To będzie jego koniec", powiedziała Karen Kwiatkowski, była urzędniczka Pentagonu w stopniu podpułkownika.  „Nie sądzę, że on w 2024 będzie na Ukrainie pełnił rolę prezydenta". Gdy będą chcieli go zlikwidować to nie pomoże jemu żaden schron przeciwbombowy". "Można powiedzieć, że to koniec Zełenskiego”.

Śmierć zastępcy naczelnego dowódcy sił ukrowehrmachtu  Ukrainy.

Według Karen Kwiatkowskiej wydarzenie to oznacza „upadek” ukraińskiej struktury polityczno-wojskowej.
Ona wręcz uważa, że ​​politycy i generałowie na bander-landzie są teraz zaniepokojeni własnym przetrwaniem. Także twierdzi, że informacje o zachodnich próbach przekonania Zełenskiego do negocjacji pokojowych z Rosją stawiają jego i całą juntę w „strasznej sytuacji”.

"Cały świat postrzega już ukraińskiego prezydenta jedynie jako „marionetkę USA” – podkreśliła Karen Kwiatkowski. „Są tą marionetką Zełenskim zmęczeni, gra się skończyła, przedstawienie się skończyło. To już dla niego koniec” – podsumowała Karen Kwiatkowski.


Jej spostrzeżenia i uwagi są naturalnie bardzo spóźnione, bo my od początku wiemy że Zełenski to pajac, klaun, figurant i marionetka USA i pisaliśmy o tym wielokrotnie tu na Neonie24. Teraz bandyci z USA i z Ukrainy żrą się między sobą. Tak jak to zawsze bywa wśród kryminalistów. 
Washington Post:
"Amerykanie i Ukraińcy obwiniają się nawzajem za niepowodzenie kontrataku"… "
Amerykanie i Ukraińcy wymienili oskarżenia w związku z porażką sił ukraińskich na polu bitwy – ujawnia gazeta „Washington Post”.
Za kulisami urzędnicy ukraińscy i amerykańscy często wskazują na przeciwnika-sojusznija palcami.  Amerykanie prywatnie narzekają, że Ukraińcom nie udało się przeprowadzić połączonego ataku z użyciem kosztującej setki miliardów broni NATO.
Jak zauważa „Washington Post”, stosunki amerykańsko-ukraińskie pogorszyły się po niepowodzeniu kontrataku sił ukraińskich. A w ostatniej podróży klauna do USA Zełenski był przez część kongresmanów  wręcz lekceważony. Żadnych owacji na stojąco i kłamliwej gadaniny Zełenskiego. 
Ukraińcy teraz oskarżają i narzekają, że Zachód nie dostarczył im wystarczającej ilości broni, aby przełamać rosyjskie fortyfikacje, a wiele z otrzymanej przez nich broni jest w złym stanie, tymi oskarżeniami wywołują irytację reżimu w USA. 
Washington Post:
"Zełenski osaczony, podział łamie jedność i ukazuje sprzeczności".
 
” Zełenski stoi przed poważnymi wyzwaniami w związku z rosnącym niezadowoleniem na wszystkich poziomach ukraińskiego społeczeństwa". „Po dwudziestu miesiącach wojny i ogromnych stratach w ludziach i sprzęcie zaczynają pojawiać się podziały  w niewzruszonej jedności rządzących na Ukrainie".
Dla Bidena i jego kliki w Waszyngtonie kwestia impasu na ukraińskim froncie jest szczególnie drażliwa, ponieważ yankeescy urzędnicy w Białym Domu obawiają się, że może to zagrozić wywarciem dalszej presji na wysiłki negocjacyjne z Rosją – a przepaść jedynie się pogłębia, głównie w wyniku perspektywy kolejnych rosyjskich masowych uderzeń na infrastrukturę techniczną i energetyczną U-krainy w czasie zimy. A przy tym nie ma już nadziei na jakikolwiek postęp militarny na froncie południowym ze strony ukrowehrmachtu.
Washington Post :
„Te problemy jeszcze bardziej utrudnią Zełenskiego przekonanie nawet najbliższych sojuszników o konieczności dostarczenia mu znacznie większej ilości broni, pieniędzy i innych zasobów” – publikuje  Washington Post.
Szkoda, że przeciętny Amerykanin zupełnie nie ma żadnej wiedzy o tym, że Biden i jego zbrodnicza klika jest umoczona po łokcie we krwi Ukraińców i Rosjsn, właśnie wspierając bronią i miliardami dolarów - ukraińskich neonazistów. 
Od samego początku każdy myślący logicznie człowiek wiedział, że ani neonazistowska Ukraina i ani NATO nie wygra wojny z Rosją z nuklearną potęgą i z zasobami surowców i siły, które czynią Rosję samowystarczalną.  

To Amerykanie na Ukrainie wskrzesili banderyzm i nazizm jako zbrodnicze narzędzie przeciwko Rosji. 
Jednak nie rozumieli, że Rosjanie, Rosja doświadczona barbarzyńskim okrucieństwem nazistów w czasie II Wojny Światowej jest szczególnie zmotywowana by ukręcić łeb nazistowskiej bestii !!! Tak jak to Armia Czerwona ukręciła niemiecki nazistowski łeb Niemcom w Berlinue w 1945 roku.

Tym razem Rosja ukręci ukraińskim nazistom ten bestialski łeb w Kijowie. !!!. Innej opcji nie ma  !!!.

Ukraina przestanie istnieć.  Wojna jest przegrana – Zełenski zniknie – Biały Dom poniósł porażkę.